Vianočné filmy a rozprávky

Čas Vianoc je pre väčšinu z nás časom pohody a leňošenia v spoločnosti našich najbližších. Ak patríte k tým, ktorí počas Vianoc radi oddychujú pred televíznymi obrazovkami, prečítajte si tieto dva veľmi zaujímavé články o vianočných filmoch a rozprávkach, v ktorých sa dozviete, aké vianočné filmy by ste si určite nemali zabudnúť pozrieť počas vianočných sviatkov.

Československé vianočné filmy – v tomto článku vám poradíme tie najlepšie filmy z českej a slovenskej vianočnej kinematografie, ktoré naozaj patria k Vianociam a bez ktorých si mnohí z nás už ani Vianoce predstaviť nevedia.

Zahraničné vianočné filmy – v tomto článku vám pre zmenu predstavíme tie najzaujímavejšie vianočné filmy a rozprávky zo zahraničnej filmovej produkcie, ktoré sa však napevno ustálili aj v našich televíziách, ktoré ich vysielajú počas vianočných sviatkov takmer každý rok.

Ponuka filmov s vianočnou atmosférou je veľmi široká, neváhajte si teda prečítať obe články až do konca a vybrať si podľa popisu filmov tie, ktoré vás najviac zaujali a vychutnať si skvelý vianočný filmový zážitok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *