Vianočné filmy a rozprávky

Čas Vianoc je pre väčšinu z nás časom pohody a leňošenia v spoločnosti našich najbližších. Ak patríte k tým, ktorí počas Vianoc radi oddychujú pred televíznymi obrazovkami, prečítajte si tieto dva veľmi zaujímavé články o vianočných filmoch a rozprávkach, v ktorých sa dozviete, aké vianočné filmy by ste si určite nemali zabudnúť pozrieť počas vianočných sviatkov.

Československé vianočné filmy – v tomto článku vám poradíme tie najlepšie filmy z českej a slovenskej vianočnej kinematografie, ktoré naozaj patria k Vianociam a bez ktorých si mnohí z nás už ani Vianoce predstaviť nevedia.

Zahraničné vianočné filmy – v tomto článku vám pre zmenu predstavíme tie najzaujímavejšie vianočné filmy a rozprávky zo zahraničnej filmovej produkcie, ktoré sa však napevno ustálili aj v našich televíziách, ktoré ich vysielajú počas vianočných sviatkov takmer každý rok.

Ponuka filmov s vianočnou atmosférou je veľmi široká, neváhajte si teda prečítať obe články až do konca a vybrať si podľa popisu filmov tie, ktoré vás najviac zaujali a vychutnať si skvelý vianočný filmový zážitok.

Ak sa ti článok páči, zdieľaj ho prosím medzi svojich priateľovShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *